sty 21
Informacja - Reach 2015 - Załącznik XIV

Zgodnie z załącznikiem XIV Rozporządzenie 1907/2006/WE Parlamentu i Rady, od 21 lutego 2015 r.  nie będzie możliwości stosowania ftalanu bis (2-etyloheksylu) polska nazwa zwyczajowa DOP : ang. bis (2-ethylhexyl) phthalate –DEHP, bez stosownego zezwolenia.

Informujemy, że Sanwil Polska Sp. z o.o. jest przygotowana do produkcji wyrobów PCW na bazie zmiękczaczy bezftalanowych (nie umieszczonych na liście kandydackiej oraz w załączniku XIV).

Na bieżąco oferujemy zamienniki wyrobów ftalanowych  na bazie zmiękczaczy bezftalanowych.

Oferowane zamienniki bezftalanowe są w  takiej samej jakości jak ich pierwowzory ftalanowe, co jest potwierdzane badaniami w laboratorium zakładowym, instytucjach zewnętrznych i w próbach aplikacyjnych.

Oświadczenie z 9 kwietnia 2014 r. o zawartości substancji z Listy kandydackiej w wyrobach Sanwil Polska Sp. z o.o. o którym mowa w informacji powyżej udostępniamy na żądanie.

Informujemy, że na swoich stronach www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Kliknij [Zgadzam się], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka prywatności], aby dowiedzieć się więcej.