lut 15
Targi ZOW 2011 Bad Salzuflen

Sanwil brał udział w targach ZOW w Bad Salzuflen w dniach 14.02 - 17.02, po raz pierwszy przy okazji premierowej edycji Fabric by ZOW. W związku z małą popularnością tej imprezy wśród odbiorców materiałów powlekanych, frekwencję oraz strukturę odwiedzających w sześciostopniowej skali można ocenić jako dobrą. Z pewnością w miarę rozwoju Fabric by ZOW frekwencja oraz struktura odwiedzających będzie podążać razem z nim.

W zakresie materiałów tapicerskich dało się zauważyć dwa trendy. Pierwszy to materiały nietuzinkowe, posiadające nietypowe tłoczenia, powłoki czy parametry. Odwiedzający poszukiwali materiałów przyciągających oko. Górowały odcienie szarości, fiolety, połyskujące zielenie, granaty oraz połączenie złota z czernią. Drugi panujący trend to powrót do wzorów materiałów do złudzenia przypominających naturalną skórę, w stonowanych, pastelowych kolorach. Osobno można sklasyfikować materiały o określonych parametrach użytkowych, m.in. odpornych na sól, cukier, olej czy rozwój grzybów i bakterii.

Gościom targowym Sanwil polski producent materiałów powlekanych zaprezentował swoje najnowsze kolekcje, opracowane specjalnie z myślą o odwiedzających, jak i materiały ze standardowej oferty. Wśród nowości znalazły się: Crazy Dune ? będąca nową odsłoną kolekcji Trec i Tango, jak i kolekcje: SanCafe, Polline, Multisan czy Softmarine. W nowych propozycjach Sanwil postawił na wyraziste wzory oraz kolory, mając jednak na uwadze przede wszystkim wysoką jakość oferowanych produktów.

Informujemy, że na swoich stronach www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Kliknij [Zgadzam się], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka prywatności], aby dowiedzieć się więcej.