maj 25
Uruchomienie nowego laminatora

W maju sukcesem zakończyła się kolejna inwestycja w firmie SANWIL Polska Sp. z o.o. Na linii do powlekania PCW został zainstalowany nowoczesny wielozakresowy laminator. Laminator jest  połączeniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz informatycznych. Daje on możliwość produkcji nowoczesnych wyrobów o szerokim spektrum parametrów. Większa sterowalność procesem produkcyjnym oraz możliwość monitorowania większej ilości parametrów produkcyjnych, przekłada się również na poprawę jakości obecnie produkowanych asortymentów. Poprawie uległa  także efektywność procesu produkcyjnego co ma bezpośredni wpływ na poprawę ochrony środowiska poprzez zmniejszenie odpadów oraz zużycia energii.

Inwestycja już zaowocowała wdrożeniem nowej grupy asortymentowej – materiałów o wysokich wydłużeniach w obu kierunkach – przeznaczonych do produkcji mebli medycznych tapicerowanych metodą termoformingu - bezszwową np. foteli dentystycznych, itp. Pierwszym z nowo wdrożonych asortymentów jest MEDIFORM B730 (karta produktu poniżej).

 

Informujemy, że na swoich stronach www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Kliknij [Zgadzam się], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka prywatności], aby dowiedzieć się więcej.